close
چت روم

به سایت تفریحی تیپ تاپ خوش آمدید

فال روزانه جمعه 6 فروردین 1395

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
فال روزانه جمعه 6 فروردین 1395

فال روزانه جمعه 6 فروردین 1395

ششم فروردین ماه سال 1395 همراه با فال و طالع بینی روزانه در سال 1395

فال روز 1395 برای متولدین فروردین:
برای تان سخت است که امروز واقع بین باشید چرا که اعتماد به نفس زیادی دارید. شما مطمئن هستید که می‌توانید تقریبا هر کاری که اراده کنید را انجام دهید. متاسفانه اگر پای خود را بیشتر از گلیم تان دراز کنید در مخمصه بدی گیر می‌کنید. اما به جای به تعویق انداختن قول و قرارهایتان می‌توانید برای انجام دادن وظایف مختلف قدرت یک سوپرمن را داشته باشید.  بهتر است که از پذیرفتن کارهایی که نمی‌توانید انجام دهید خودداری کنید.
حافظ:
سخا نماند سخن طی کنم شراب کجاست   بده به شادی روح و روان حاتم طی
بخیل بوی خدا نشنود بیا حافظ    پیاله گیر و کرم ورز و الضمان علی
تعبیر :به نعمت ها و لذت های زودگذر دنیا دل مبند. بیهوده خود را برای آرزو های نا ممکن دچار دردسر و زحمت نکن. به آنچه که داری قناعت کن و به لطف خداوند توکل داشته باش. آنچه خیر و صلاح تو در آن است، پیش می آید.

فال روز 1395 برای متولدین اردیبهشت:
شما امروز می توانید بین عقل و قلب تان یک تعادل ایجاد کرده تا درمورد گرفتاری ها به درستی تصمیم بگیرید. هرچند ممکن است امروز با خود فکر کنید که تصمیم گیری با عقل بهتر و درست تر است اما هیچ منطقی وجود ندارد که عشق و احساس خود را زیر پا بگذارید!خود را آماده یک نبرد معنوی و روحانی کنید تا با باز کردن کانال های ارتباطی بتوانید تعادل حقیقی در زندگی را بدست آورید.
حافظ:
آن کشیدم ز تو ای آتش هجران که چو شمع   جز فنای خودم از دست تو تدبیر نبود
آیتی بود عذاب انده حافظ بی تو   که بر هیچ کسش حاجت تفسیر نبود
تعبیر :هیچ خواسته ای بدون سعی و کوشش به دست نمی آید. انسان نباید از شکست ها نا امید و مأیوس شود بلکه باید عزم خود را جزم کند. با نشستن و آه و ناله کشیدن و دست روی دست گذاشتن هیچ کاری صورت نمی پذیرد. اراده کن و دوباره از صفر شروع کن. مطمئناً به خواسته ی خود خواهی رسید.

فال روز 1395 برای متولدین خرداد:
شما امروز احساس می‌کنید که مطلبی را از دیگران پنهان کرده‌اید، اما حتی قبل از اینکه خودتان متوجه بشوید آن موضوع آشکار خواهد شد و دیگران متوجه آن می‌شوند. البته این اتفاق خوبی است، برای اینکه رازهایی که شما از گفتنشان خودداری می‌کنید مانع برقراری ارتباط با افراد خاص می‌شوند. اگر شما عمداً سعی در گمراه کردن کسی داشته باشید، حتی اگر یک غفلت آگاهانه باشد لحظه‌های فراموش نشدنی و خاطره انگیز خیلی زود از بین می‌روند.
حافظ:
ز خوف هجرم ایمن کن اگر امید آن داری   که از چشم بداندیشان خدایت در امان دارد
چه عذر بخت خود گویم که آن عیار شهرآشوب   به تلخی کشت حافظ را و شکر در دهان دارد
تعبیر :زندگی را سهل و آسان نگیر و مشکلات و سختی های آن را فراموش نکن. عاشق کسی هستی که با غرور و تکبر تو را می آزارد. خودپسندان را به دوستی انتخاب نکن تا حقیر و کوچک نشوی.


فال روز 1395 برای متولدین تیر:
شما در مقام و مرتبه اجتماعی تان دارای رتبه خوبی می‌باشید که افراد بسیاری در حسرت این مرتبه هستند و آرزو دارند که ای کاش آنها نیز در چنین مرتبه‌ای بودند پس قدر شغل و یا مقام اجتماعی تان را بدانید، به راحتی و به خاطر دلایل بی مورد شغل تان را از دست ندهید.
کمی بیشتر مراقب رفتارتان باشید زیرا شما با رفتار و گفتارتان باعث شده اید که افراد زیادی از شما برنجند با این که شما با قصد قبلی یا به عمد این کار را انجام نداده اید.

حافظ:
مطربا مجلس انس است غزل خوان و سرود   چند گویی که چنین رفت و چنان خواهد شد
حافظ از بهر تو آمد سوی اقلیم وجود   قدمی نه به وداعش که روان خواهد شد
تعبیر :زندگی تو رو به خوشی و شادمانی می رود. آرزوهایت براورده می شود. رنج ها و ناراحتی ها با صبر و شکیبایی، به شادی و سرور تبدیل می شود. از شکست برای خود تجربه اندوزی کن. سعی کن که دوباره اشتباهات گذشته را تکرار نکنی.


فال مرداد :
امروز شما بیشتر از اینکه به فکر شاد بودن باشید بیشتر نگران این هستید که چگونه می‌توانید با کاردانی خود و توانایی‌هایتان دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. لازم است شما چیزهایی که بهشان علاقه دارید را بشناسید، چرا که کارهایتان را به خوبی انجام داده‌اید. اما شما حتی اگر کاملاً توانمند و زیبا باشید و مورد علاقه دیگران هم باشید، باز هم احساس رضایت کامل نمی‌کنید. شما باید فراتر از ظاهر خود و دیگران را ببینید تا بتوانید بفهمید که واقعاً چه اتفاقی افتاده است.
حافظ:
دلم امید فراوان به وصل روی تو داشت   ولی اجل به ره عمر رهزن امل است
به هیچ دور نخواهند یافت هشیارش   چنین که حافظ ما مست باده ازل است
تعبیر :زندگی را سخت نگیر و قانع باش. دوست یکرنگ و صادق کم گیر می آید. به خود و لطف خدا اعتماد کن. شادی و سرور دنیا گذران است و دائمی نیست. از زندگی خود لذت ببر و با قناعت زندگی کن.


فال روز 1395 برای متولدین شهریور:
امروز روزی است که همه اطرافیانتان کاملاً با شما مخالف هستند، حتی اگر شما بدانید که چه حرفهایی باید بزنید، باز هم آنها حرفهای شما را تأیید نخواهند کرد! اما با وجود این شما باز هم می‌خواهید حرف خود را بزنید!! فراموش نکنید که شما بالاخره از این نمایش خسته می‌شوید و این موضوع پیامهای شما را کاهش می‌دهد. حرفهای خود را بزنید و بعد ساکت شوید، در این صورت می‌توانید به صحبتهای افراد دیگر هم گوش بدهید.
حافظ:
تو ترحم نکنی بر من مخلص گفتم   ذاک دعوای و ها انت و تلک الایام
حافظ ار میل به ابروی تو دارد شاید   جای در گوشه محراب کنند اهل کلام
تعبیر :خبری به تو می رسد و زندگیت را دگرگون می کند. از موقعیت های به دست آمده، کاملاً استفاده کن تا همای رحمت را بر دوش خود احساس کنی. صبر داشته باش.


فال روز 1395 برای متولدین مهر:
شاید شخصی بخواهد به شما کمک کند اما باید اول به خودتان کمک کنید. اگر خودتان اولین قدم را بردارید آن ها نیز به شما کمک خواهند کرد . دیگران کمی بد خلق بی حوصله و عصبی هستند.آنها را تنها بگذارید تا زمانی که خودشان تصمیم بگیرند دوباره پیش شما برگردند.
حافظ:
هوای کوی تو از سر نمی‌رود آری   غریب را دل سرگشته با وطن باشد
به سان سوسن اگر ده زبان شود حافظ    چو غنچه پیش تواش مهر بر دهن باشد
تعبیر :رنج و بلا را باید تحمل کرد و از آن نهراسید. اگر به کار و هدف خود ایمان داری باید صادقانه تلاش کنی. چنانچه در راه رسیدن به مقصود مجبور به گفتن دروغ و اعمال ناپسند شدی، بهتر است که آن را رها کنی و ایمان خود را برای مال و منال دنیوی از دست ندهی. دقیق و محتاط و عاقبت اندیش باش.


فال روز 1395 برای متولدین آبان:
عذر و بهانه دیگر قابل قبول نیست؛ شما باید به مجموعه پیچیده‌ای از حقایق، روابط و آرزوهایتان که تا الان دست و پای شما را بسته بودند توجه کنید. در مورد وجود آنها اصلاً نباید شک کنید؛ مطئناً تعداد آنها خیلی زیاد است. خوشبختانه امروز شما در عین حال که حتی بیشتر از توان یک انسان معمولی تلاش می‌کنید، قادر هستید که مثل اشعه های لیزر فکرتان را متمرکز کنید!
حافظ:
گفتم از گوی فلک صورت حالی پرسم   گفت آن می‌کشم اندر خم چوگان که مپرس
گفتمش زلف به خون که شکستی گفتا   حافظ این قصه دراز است به قرآن که مپرس
تعبیر :از دوستی گله مندی و از روزگار شکایت داری. به آنچه می خواستی و آرزو داشتی نرسیده ای اما بهتر است از غرور و تکبر دست برداری و واقعیات زندگی را بپذیری تا رنج بیهوده نبری.


فال روز 1395 برای متولدین آذر:
وقتی که به دیگران می‌گویید دوست دارید برای مسافرت به جایی دور بروید کاملاً جدی حرف می‌زنید حتی اگر این مسافرت‌ها ظاهراً غیر ممکن به نظر می‌رسند، ولی قوه تشخیص شما می‌تواند برایتان راهی پیدا کند. اگر افرادی هستند که خیلی بهتان سخت می‌گیرند، آنها را در جریان تمام برنامه‌هایتان قرار ندهید. آرزوها و رویاهایتان را به فردی بگویید که دوست دارید همسفرتان باشد
حافظ:
ای منعم آخر بر خوان جودت   تا چند باشیم از بی نصیبان
حافظ نگشتی شیدای گیتی   گر می‌شنیدی پند ادیبان
تعبیر :نا امید و مأیوس نباش. در مورد کار خود بیشتر فکر کن تا نقاط ضعف را برطرف کنی. قسمتی از این سختی ها به خاطر بی فکری های خود و اطرافیانت است. با کسانی که تجربه ی بیشتری دارند مشورت کن تا راه درست را بشناسی.


فال روز 1395 برای متولدین دی:
اگر امروز کارهایتان خیلی کند پیش می‌رود زیاد ناراحت نشوید. فقط در حالی که سرعت خودتان را بیشتر می‌کنید از کار کردن نیز لذت ببرید. اگر شما سعی کنید که خیلی سریع برنامه هایتان را مرتب کنید ممکن است ناامید بشوید، برای اینکه در عین حال که احساس خستگی می‌کنید انرژی‌تان نیز تحلیل می‌رود. در حال حاضر سعی کنید که نکات مبهم را برای خود از بین ببرید تا همه چیز خوب به نظر برسد؛ شما بعداً هم می‌توانید به کارهایتان برسید.
حافظ:
ای پادشاه صورت و معنی که مثل تو   نادیده هیچ دیده و نشنیده هیچ گوش
چندان بمان که خرقه ازرق کند قبول   بخت جوانت از فلک پیر ژنده پوش
تعبیر :به وعده های دیگران دل نبند. تا زمانی که روی پای خود نایستی و اراده ای قوی نداشته باشی، نمی توانی آرزوهای خود را محقق کنی. با احتیاط رفتار کن. اسرار خود را با هر کس در میان نگذار.


فال روز 1395 برای متولدین بهمن:
ممکن است نیاز داشته باشید که امروز از ارزش خود دفاع کنید چرا که باعث می‌شود دیگران بفهمند شما چه نقشی در پیشبرد اوضاع دارید . معمولا شما دوست دارید که عقایدتان را برای خودتان نگاه دارید با این وجود سکوت شما اکنون می‌تواند به غلط نشان دهنده رضایت تان باشد. زمانیکه شروع کنید تا خودتان را تفسیر کنید ممکن است گفتگو در مسیر دیگری بیفتد. آرامش خود را از دست ندهید؛ فقط به بحث و موضوع اصلی پرداخته تا دیدگاه های خود را بیان کنید.

حافظ:
یکی چو باده پرستان صراحی اندر دست   یکی چو ساقی مستان به کف گرفته ایاغ
نشاط و عیش و جوانی چو گل غنیمت دان   که حافظ ا نبود بر رسول غیر بلاغ
تعبیر :غرور و تکبر را رها کن. دوره ی حسن و جوانی به زودی به سر خواهد آمد، بنابراین قدر لحظات خود را بدان تا دچار ندامت و پشیمانی نشوی. عاقبت اندیش باش و در زندگی تندروی نکن. از افراط و تفریط بپرهیز.


فال روز 1395 برای متولدین اسفند:
بهتر است امروز از بحث کردن اجتناب کرده و از توضیح دادن صحبت هایتان دست بردارید و بجای این کارها، تمرکز تان را برروی همکاری با دیگران قرار داده و رقابت را فراموش نمایید.
فال حافظ :

پند حکیم محض صواب است و عین خیر   فرخنده آن کسی که به سمع رضا شنید
حافظ وظیفه تو دعا گفتن است و بس   دربند آن مباش که نشنید یا شنید
تعبیر :با دوستان مهربان خود صادق و بی ریا باش. هر کس را محرم اسرار خود قرار نده. به سخنان بزرگان و دوستان مطمئن گوش کن و از سختیها و رنج های روزگار مأیوس و نا امید نباش

منبع:akairan.com

موضوع: فال و طالع بینی,

نویسنده:

تاریخ: ساعت:

نظرات()

تعداد بازديد : 183

به این پست رای دهید:

بخش نظرات این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

موضوعات

طراحی اسم

لوگو اسم

نستعلیق اسم

گرافیک اسم

خطاطی اسم

گرافیک دیزاین اسم

استیکر اسم ها

سرگرمی

فال و طالع بینی

مطالب طنز و خنده دار

اس ام اس

معما

عکس نوشته

کارت پستال و تصاویر متحرک

داستان های جالب

کاریکاتور و عکس طنز

ضرب المثل های جالب

متن عاشقانه

گالری عکس

عکس های فیلم و سریالش

دل نوشته

عکس عاشقانه

رمان

اس ام اس جدید

اس ام اس تبریک تولد

کارت پستال و تصاویر متحرک

اس ام اس خنده دار

بیوگرافی و عکس بازیگران

دنیای بازیگران

متفرقه

مذهبی

اوقات شرعی

احکام دینی

کتابخانه مذهبی

اصول و فروع دین

سخنان و احادیث بزرگان

اعمال مسنحبی

متفرقه دینی

علمی

اخبار علمی

گزارش های علمی

نوآوری و کشفیات علمی

ایا می دانید

رشته های تحصیلی

سلامت

بیماری ها و راه درمان

داروهای گیاهی و طب سنتی

بهداشت بانوان

تغذیه سالم

ایدز و انواع اعتیاد

دنیای مد

لباس و کیف و کفش

دکوراسیون و چیدمان

مد و مدگرایی

جواهرات و طلا

اخبار مد و ستاره ها

مدل لباس عروس

مدل لباس نامزدی

مدل لباس مردانه

مدل مانتو

مدل لباس بچگانه

مدل مو

مدل شینیون

مدل پالتو

مدل شال و روسری

مدل لباس شب

مدل ساعت و عینک آفتابی

آرایش و زیبایی

لوازم آرایشی

آرایش صورت

آرایش مو

سلامت پوست

سلامت مو

مدل ناخن

روانشناسی

مشاوره خانواده

تست های روانشناسی

روانشناسی زنانشویی

روانشناسی کودکان

فرزندان و امتحانات

اخبار

اخبار اقتصادی و بازرگانی

اخبار حوادث

اخبار ورزشی

اخبار گوناگون

اخبار علمی و آموزشی

اخبار فرهنگی و هنری

اخبار سیاسی

آشپزی

آموزش انواع غذاها

آموزش شیرینی پزی

غذای رژیمی

گردشگری

عجایب گردشگری

مکان های تاریخی ایران

مکان های تفریحی ایران

مکانهای زيارتي ايران و جهان

مکانهای تفریحی جهان

فرهنگ و هنر

مناسبتها در ایران و جهان

فرهنگ زندگی

ورزش

ورزش عمومی

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟